Samorządowa Marka Roku

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Aktualności

Zamknij

Aktualności

 • Zaproszenie na seminarium szkoleniowe, 13-14.09.2019 r., Gdańsk

  Serdecznie zapraszamy na seminarium szkoleniowe dla eksporterów usług, delegujących pracowników do krajów UE i EOG, które odbędzie się w dniach 13-14 września 2019 roku w Gdańsku. Organizatorem jest nasz członek - Korporacja Przedsiębiorców Budowlanych UNI-BUD.

  Więcej…  
 • Wielka Gala "30 lat Wolności RP"

  14 czerwca w Sangate Hotel Airport odbyła się Wielka Gala "30 lat Wolności RP", organizowana przez Przedsiębiorcy.pl wraz z Mazowieckim Zrzeszeniem Handlu, Przemysłu i Usług.

  Więcej…  
 • Zamówienia publiczne w dobie elektronizacji - seminarium 4 czerwca 2019

  Zapraszamy na seminarium pt.: "Zamówienia publiczne w dobie elektronizacji" które odbędzie się 4 czerwca 2019 r., w Warszawie, w centrum szkoleniowym Sienna Training Center, mieszczącym się przy ul. Siennej 73.

  Więcej…  
 • Samorządy podatne na ataki hakerów

  Systemy informatyczne i dane gromadzone przez urzędy samorządowe są słabo chronione i podatne na ataki hakerskie - wynika z raportu NIK na temat zarządzania bezpieczeństwem informacji w jednostkach samorządu terytorialnego. Izba apeluje m.in. do wojewodów o więcej kontroli w urzędach gmin i starostw w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa informacji dla systemów teleinformatycznych oraz rejestrów publicznych.

  Więcej…  

Sylwetki i Marki Polskiego Samorządu to program, którego zadaniem jest budowanie i umacnianie pozycji polskich samorządów oraz promowanie i pokazywanie ich dokonań na poszczególnych płaszczyznach działalności, przekładających się na atrakcyjność regionu i budowanie silnej marki.
W ramach Programu przyznawana jest nagroda Diament Polskiego Samorządu.

 

Cele Programu

1. Budowanie pozytywnego wizerunku gmin, miast i regionów poprzez wyróżnianie ich spośród innych miejsc
2. Kreowanie pozytywnych skojarzeń poszczególnych gmin jako proces budowania przewagi konkurencyjnej
3. Pokazywanie i promowanie dokonań poszczególnych gmin aby mogły łatwiej zyskać uznanie wśród potencjalnych, jak również obecnych mieszkańców, turystów i inwestorów.
4. Wyeksponowanie atutów gmin, czyli ich najważniejszych mocnych stron
4. Wsparcie jednostek samorządu terytorialnego poprzez udostępnienie odpowiednich narzędzi wykorzystywanych w procesach komunikowania się z otoczeniem
5. Wpływanie na wiarygodność i zwiększenie zaufania do władz lokalnych
6. Umacnianie atrybutów gminy mających wpływ na tworzenie jej tożsamości
7. Utworzeni platformy wymiany doświadczeń na płaszczyźnie samorząd- przedsiębiorca.

Pozytywny wizerunek jest jednym z najważniejszych kapitałów, jakiego potrzebuje każdy samorząd!

 

Organizatorzy

 


Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców – Przedsiębiorcy.pl jest organizacją reprezentująca interesy pracodawców w Polsce, powołaną na rzecz budowania pozytywnego wizerunku przedsiębiorców w Polsce oraz reprezentowania ich interesów wobec związków zawodowych, organów władzy i administracji publicznej.
Misją Przedsiębiorców.pl jest zapewnienie polskim przedsiębiorcom jak najlepszych warunków sprzyjających ich rozwojowi oraz podejmowanie inicjatyw promujących polskie marki, tym samym aktywnie wspierać polską gospodarkę.
Federacja chce mieć kluczowy wpływ na tworzenie korzystnych warunków prowadzenia działalności gospodarczej i wierzy, że dzięki swojej pracy oraz zaangażowaniu zrzeszonych podmiotów stworzy silną organizację mającą wpływ na kształtowanie nowoczesnego środowiska pracy.

Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców – Przedsiębiorcy.pl
ul Wilcza 72/8
00-670 Warszawa

Adres korespondencyjny
ul. Popas 7,
02-196 Warszawa
tel./fax: (22) 609 17 95
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.przedsiebiorcy.pl