Samorządowa Marka Roku

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Aktualności

Zamknij

Aktualności

 • Zaproszenie na seminarium szkoleniowe, 13-14.09.2019 r., Gdańsk

  Serdecznie zapraszamy na seminarium szkoleniowe dla eksporterów usług, delegujących pracowników do krajów UE i EOG, które odbędzie się w dniach 13-14 września 2019 roku w Gdańsku. Organizatorem jest nasz członek - Korporacja Przedsiębiorców Budowlanych UNI-BUD.

  Więcej…  
 • Wielka Gala "30 lat Wolności RP"

  14 czerwca w Sangate Hotel Airport odbyła się Wielka Gala "30 lat Wolności RP", organizowana przez Przedsiębiorcy.pl wraz z Mazowieckim Zrzeszeniem Handlu, Przemysłu i Usług.

  Więcej…  
 • Zamówienia publiczne w dobie elektronizacji - seminarium 4 czerwca 2019

  Zapraszamy na seminarium pt.: "Zamówienia publiczne w dobie elektronizacji" które odbędzie się 4 czerwca 2019 r., w Warszawie, w centrum szkoleniowym Sienna Training Center, mieszczącym się przy ul. Siennej 73.

  Więcej…  
 • Samorządy podatne na ataki hakerów

  Systemy informatyczne i dane gromadzone przez urzędy samorządowe są słabo chronione i podatne na ataki hakerskie - wynika z raportu NIK na temat zarządzania bezpieczeństwem informacji w jednostkach samorządu terytorialnego. Izba apeluje m.in. do wojewodów o więcej kontroli w urzędach gmin i starostw w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa informacji dla systemów teleinformatycznych oraz rejestrów publicznych.

  Więcej…  

Jubileusz 30-lecia Wolności RP to najlepszy czas, aby przyznać nagrody specjalne, które w sposób szczególny i niepowtarzalny podkreślą dotychczasowe osiągnięcia: podniesienie jakości życia mieszkańców, rozwój regionu i efektywność w zarządzaniu, jakimi wyróżniają się najlepsze samorządy. Nagrody jubileuszowe 30-lecia Wolności RP to atrybuty, dzięki którym zbudowana przez Państwa marka stanie się ceniona i rozpoznawalna, a zyskując wysoką pozycję będzie dawała nie tylko satysfakcję, ale także zauważalne korzyści.

 

Orzeł 30-lecia Wolności RP

 

2019 orzel statuetka 30 lecia

 

 

 

 

Orzeł 30 lecia Wolności RP to niepowtarzalna nagroda, która jest wyrazem wysokich kompetencji i olbrzymich możliwości. Jest zarazem inspiracją i wzorem dla innych, a także motywacją do dalszego rozwoju. To wyjątkowe narzędzie budowania tożsamości marki.

W ramach jubileuszowej edycji przyznawane są następujące tytuły:  Gmina Najlepszy Prezydent Miasta/Burmistrz/Wójt 30-lecia Wolności RP

logo gmina 30lecia

 

logo prezydent miasta 30lecia logo burmistrz 30lecia logo wojt 30lecia